Potrzebujesz szybko oferty cenowej?

Zadzwoń do naszego zespołu ds. ofert cenowych +48 605 671 771 lub wypełnij formularz a nasi specjaliści odzwonią do 10 min*

*dział obsługi klienta jest czynny od Poniedzałku do Piątku w godzinach 8-18


* pola są wymagane

Rzeczoznawca Gdańsk działa w kilkunastu punktach na terenie dzielnic: Śródmieście, Aniołki, Wrzeszcz Górny, Wrzeszcz dolny, Młyniec, Brzeźno, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Oliwa oraz Ujeścisko Łostowice. Dzięki tak dużej konkurencji, ceny usług świadczonych przez specjalistów w tym mieście mogą być znacznie niższe niż w przypadku mniejszych miejscowości. Jednak podczas wyboru odpowiedniego biura rzeczoznawców Gdańsk, należy również pamiętać o tym, ze niewielkie wynagrodzenie może mieć związek z niewystarczającymi kompetencjami oraz wiedzą biegłego lub ukrytymi kosztami. W wielu przypadkach są nimi dojazdy rzeczoznawcy Gdańsk na miejsce danego zlecenia.

Profesjonalne wyceny mogą być sporządzane w różnych celach. W sytuacji, gdy obiektem podlegającym ekspertyzie jest nieruchomość, najczęściej chodzi o sprawy związane z ubezpieczeniem, transakcjami kupna i sprzedaży, wynajmem, ubieganiem się o przyznanie kredytu lub jego zabezpieczeniem przez bank. Rzeczoznawca Gdańsk w większości przypadków pracuje na zlecenie osób prywatnych lub firm, jednak istnieje również możliwość powołania biegłego przez instytucję państwową, na przykład sąd. W takiej sytuacji rzeczoznawca Gdańsk pełni funkcję biegłego, a wynik jego pracy staje się ważnym dowodem w prowadzonym postępowaniu.

Podczas wyceny specjalista powinien określić rozpatrywaną wartość, najbardziej adekwatną do danego zlecenia. W przypadku nieruchomości, które w aktualnej sytuacji nie mogą brać udziału w różnych transakcjach, jest to zazwyczaj kwota potrzebna do otworzenia konkretnego stanu obiektu. Natomiast jeśli wycena dotyczy w pełni sprawnego budynku, jego części lub gruntu, rzeczoznawca Gdańsk powinien określić jego wartość rynkową, bazując na wszystkich dostępnych informacjach, własnej wiedzy i obserwacjach.

Ogólna ocena
[Łącznie: 6513 Średnia: 4.4]