Potrzebujesz szybko oferty cenowej?

Zadzwoń do naszego zespołu ds. ofert cenowych +48 605 671 771 lub wypełnij formularz a nasi specjaliści odzwonią do 10 min*

*dział obsługi klienta jest czynny od Poniedzałku do Piątku w godzinach 8-18


* pola są wymagane

Do głównych zadań rzeczoznawcy Wrocław należy wycena nieruchomości oraz przedmiotów zgodnych z dziedziną, która go dotyczy. Przysługuje mu prawo wyboru odpowiedniej metody, na podstawie której zostanie wykonana ekspertyza. W niektórych przypadkach jednak sposób przeprowadzania czynności jest z góry narzucony przez obowiązujące przepisy.

Najczęściej stosowaną metodą przez rzeczoznawcę Wrocław, w przypadku wyceny nieruchomości, jest podejście porównawcze. Polega ono na zestawieniu minimum trzech podobnych obiektów, biorących udział w takich samych transakcjach w obrębie tego samego rynku. Podczas stosowania tego sposobu, rzeczoznawca Wrocław powinien upewnić się, że wszystkie brane pod uwagę nieruchomości znajdują się w okolicy. W przypadku, gdy nie ma obiektów, które można by było porównać, rzeczoznawca Wrocław może użyć podejścia polegającego na obserwacji sytuacji rynkowej. W takim wypadku ostateczna cena jest ustalana na podstawie najwyższej kwoty, jaką można uzyskać podczas sprzedaży nieruchomości w danym momencie.

W przypadku przekroczenia uprawnień, rzeczoznawca Wrocław może zostać ukarany naganą, upomnieniem lub stracić swoją funkcję i prawo do wykonywania zawodu. Następuje to również, gdy biegły dopuści się popełnienia przestępstwa umyślnego.W zależności od sytuacji, sąd może nakazać dożywotnie wykreślenie rzeczoznawcy Wrocław z rejestru specjalistów, lub dopuścić możliwość ubiegania się o ponowne przyznanie uprawnień po upływie określonego czasu.

Rzeczoznawca Wrocław pracuje na terenie osiedli: pracze Odrzańskie, Maślice, Kleczków, Stare Miasto, Gajowice, Popowice Południowe oraz Świniary. Tak duża konkurencja ma ogromny wpływ na oferowane przez niego ceny. Bowiem im więcej biur dostępnych w okolicy, tym niższy koszt przeprowadzenia czynności. Taki stan rzeczy ma na celu przyciągniecie jak największej liczby potencjalnych klientów.

Ogólna ocena
[Łącznie: 6354 Średnia: 4.4]