Potrzebujesz szybko oferty cenowej?

Zadzwoń do naszego zespołu ds. ofert cenowych +48 605 671 771 lub wypełnij formularz a nasi specjaliści odzwonią do 10 min*

*dział obsługi klienta jest czynny od Poniedzałku do Piątku w godzinach 8-18


* pola są wymagane

Rzeczoznawca Poznań zajmuje się wyceną obiektów między innymi na terenie dzielnic: Jeżyce, Ogrody, Wola, Sołacz, Stare Miasto, Ławica, Grunwald, Rataje, Szczepankowo, Chartowo czy Naramowice. W związku z dużą konkurencją na rynku usług związanych z określaniem wartości majątków, oferowane ceny mogą się różnic. Na ich wysokość wpływ mają takie czynniki, jak kompetencje rzeczoznawcy Poznań, nieprzewidziane trudności w zdobyciu odpowiednich dokumentów oraz dojazd specjalisty na miejsce zlecenia. W przypadku wyceny nieruchomości, ważnym czynnikiem wpływającym na wynagrodzenie biegłego jest również jej rodzaj, wielkość i przeznaczenie. Ostateczna cena wszystkich usług rzeczoznawcy zależy w dużej mierze także od terminu, na jaki musi zostać sporządzona opinia oraz celu jej wykonania.

Rzeczoznawca Poznań musi działać w granicach prawa i zgodnie z odgórnie przyjętymi zasadami etycznymi. Przysługuje mu możliwość do wyboru odpowiedniej metody na podstawie indywidualnych cech danego zlecenia. W przypadku przekroczenia swoich kompetencji, rzeczoznawca Poznań może zostać ukarany naganą lub upomnieniem. Możliwe jest także pozbawienie go uprawnień na okres dożywotni lub określony przez sąd. Wiąże się to z wykreśleniem go z oficjalnego rejestru. W niektórych przypadkach dopuszcza się możliwość złożenia wniosku o przywrócenie funkcji rzeczoznawcy, jednak może mieć to miejsce dopiero po upływie co najmniej trzech lat od daty jej cofnięcia, a ostateczna decyzja należy do instytucji państwowej.

Wynikiem pracy rzeczoznawcy Poznań jest najczęściej operat szacunkowy lub pisemna opinia. W przypadku pierwszego dokumentu konieczne jest sporządzenie go zgodnie z obowiązującymi schematami i prawem. Rzeczoznawca Poznań powinien zawrzeć w nim wszystkie informacje na temat danego obiektu, cel wyceny oraz potwierdzić go swoim podpisem wraz z odpowiednią pieczątką. W niektórych przypadkach konieczne jest także załączenie konkretnych zdjęć.

Ogólna ocena
[Łącznie: 6467 Średnia: 4.4]