Potrzebujesz szybko oferty cenowej?

Zadzwoń do naszego zespołu ds. ofert cenowych +48 605 671 771 lub wypełnij formularz a nasi specjaliści odzwonią do 10 min*

*dział obsługi klienta jest czynny od Poniedzałku do Piątku w godzinach 8-18


* pola są wymagane

Rzeczoznawca Lublin posiada szczegółowy wgląd do dokumentów dotyczących ewidencji wycenianego budynku

Rzeczoznawca Lublin posiada szczegółowy wgląd do dokumentów dotyczących ewidencji wycenianego budynku, jego ksiąg wieczystych, map, aktualnych planów dotyczących zagospodarowania, aktów notarialnych, świadectw energetycznych, rejestrów zabytków oraz wszelkich informacji na temat czynności prowadzonych przez urzędy. Pomaga to w określeniu wartości najbardziej odpowiadającej obecnej sytuacji rynkowej z uwzględnieniem wszelkich parametrów nieruchomości. Dostęp rzeczoznawcy Lublin do powyższych dokumentów wynika z przepisów prawa i pozwala uniknąć znaczących błędów w wycenie obiektu.

Rzeczoznawca Lublin posiada również uprawnienia pozwalające na wybór najlepszego sposobu używanego podczas wykonywania danego zlecenia. Zobowiązany jest także do uzasadnienia ostatecznego wyniku wyceny. Efektem jego pracy w większości przypadków jest operat szacunkowy. Po całościowym wykonaniu dokumentu, rzeczoznawca Lublin zobligowany jest do przedstawienia określonego wyciągu w celu wydania stosownej opinii przez konkretne organy. Zatwierdzony operat jest ważny tylko do momentu upłynięcia roku od daty jego sporządzenia, jednak po tym terminie możliwe jest zwrócenie się do rzeczoznawcy Lublin podpisanego pod dokumentem w celu poświadczenia aktualności wyceny. Dzięki temu zabiegowi, operatem można posługiwać się w celu, w którym został sporządzony, przez dłuższy okres.

Rzeczoznawca Lublin prowadzi czynności na terenie dzielnic: Śródmieście, Stare Miasto, Rury, Wieniawa, Czechów Południowy, Konstantynów, Sławinek, Czuby Północne, Za Cukrownią, Wrotków, Dziesiąta oraz Kalinowszczyzna. Tak duży wybór biur świadczących usługi związane z wyceną pozwala na wybór odpowiedniego, spełniającego indywidualne wymogi klienta. Liczna konkurencja wpływa również na przystępność cen oferowanych na danym obszarze.

Ogólna ocena
[Łącznie: 6501 Średnia: 4.4]