Potrzebujesz szybko oferty cenowej?

Zadzwoń do naszego zespołu ds. ofert cenowych +48 605 671 771 lub wypełnij formularz a nasi specjaliści odzwonią do 10 min*

*dział obsługi klienta jest czynny od Poniedzałku do Piątku w godzinach 8-18


* pola są wymagane

Rzeczoznawca Katowice zajmuje się wyceną nieruchomości oraz innych obiektów w kilkunastu punktach na terenie miasta. Biura specjalistów prowadzących działalność związaną z wyceną znajdują się, między innymi, w dzielnicach: Śródmieście, Koszutka, Bogucice, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec-Józefowiec oraz Zawodzie. Duży wybór rzeczoznawców Katowice powoduje, że każdy klient jest w stanie znaleźć odpowiedniego biegłego, spełniającego jego indywidualne wymagania oraz oferującego cenę nieprzekraczającą jego przewidzianego budżetu. Liczna konkurencja na rynku usług związanych z wyceną ma również wpływ na średnie wynagrodzenie za wykonywane czynności. Mianowicie wraz ze zwiększeniem ilości ofert rzeczoznawców Katowice, staje się ono niższe.

Specjalista w dziedzinie wycen nieruchomości może sporządzić opinię w dowolnym celu określonym przez klienta. Najczęściej są to sprawy związane z transakcjami kupna i sprzedaży lub ubieganiem się o odszkodowanie za szkody zaistniałe na terenie nieruchomości lub dotyczące pojazdu, jednocześnie podlegające ubezpieczeniu. Oferta rzeczoznawcy Katowice obejmuje również ekspertyzy niezbędne do uzyskania kredytu hipotecznego lub zabezpieczenia go. Cel wykonania wyceny w większości przypadków ma również wpływ na ostateczne wynagrodzenie specjalisty.

Zdarza się, że właściciel przedsiębiorstwa potrzebuje szczegółowych informacji na temat jego firmy, aby podjąć odpowiednią decyzję dotyczącą kolejnych inwestycji lub zmian. W takim przypadku możliwe jest zlecenie rzeczoznawcy Katowice wykonania opinii na temat rzeczywistej wartości działalności. Wówczas pełni ona funkcję doradczą lub informacyjną. Praca rzeczoznawcy Katowice może również dotyczyć spraw związanych z likwidacją lub podziałem firmy oraz konfliktami przy podziale zysków płynących z przedsiębiorstwa.

Ogólna ocena
[Łącznie: 6534 Średnia: 4.4]